A Félegyházi Közlöny írta az alábbiakat:

Ebben az évben tizennegyedik alkalommal rendezték meg a helyismereti vetélkedőt a Kiskun Múzeum és Petőfi Sándor Városi Könyvtár összefogásával. Három korcsoportból, 3-3 fős csoportok vettek részt a versenyben, aminek témája ezúttal Petőfi, a „halhatatlan dalnok” és Félegyháza az 1848-49-es szabadságharc idején volt.

Első helyezést elért csapatok tagjai:
7-8. osztályosok: Fábián Evelin, Kurucsai Réka, Szekeres Zsófia – Dózsa György Általános Iskola. Felkészítő tanár: Czigányné Forgó Zsuzsanna.

Második helyezést elért csapatok tagjai:
5-6. osztályosok: Dudás Tamás, Páli Patrik, Zsígó Zsombor – Dózsa György Általános Iskola. Felkészítő tanár: Drozdik Márta.
7-8. osztályosok: Fazekas Péter, Terbe Zsuzsanna, Fricska Balázs – Dózsa György Általános Iskola. Felkészítő tanár: Drozdik Márta.

DSC00311DSC00311DSC00311

A teljes cikk további képekkel itt olvasható.