- BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY DÉL-ALFÖLDI TERÜLETI DÖNTŐ-6. ÉVFOLYAM
I. helyezett: Seres Vanda, Valkovics Petra, Farkas Péter, Pozsár Dávid
XVII. helyezett: Gulyás Gréta, Hajagos Vivien, Sárói-Szabó Janka, Terbe Zsuzsanna
Felkészítő tanárok: Verebné Vadkerti Krisztina, Tarjányi Csilla
- BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY ORSZÁGOS DÖNTŐ-6. ÉVFOLYAM
VIII. helyezett: Karádi Attila, Ócsai Miklós, Simon Tamás, Tóth Ambrus
Felkészítő tanárok: Verebné Vadkerti Krisztina, Tarjányi Csilla
- BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY DÉL-ALFÖLDI TERÜLETI DÖNTŐ-7. ÉVFOLYAM
XIV. helyezett: Görög Richárd, Budai Bendegúz, Brimo Milad, Nagy Bence
Felkészítő tanárok: Verebné Vadkerti Krisztina, Tarjányi Csilla
- KALANDPRÓBA ORSZÁGOS DÖNTŐ
7.évfolyam:
megosztott IV. helyezés: László Laura (7.b) és Rózsa Gitta (7.b)
6.évfolyamon:
I. helyezett: Farkas Péter (6.a)
III. helyezett: Gulyás Gréta (6.a)
VI. helyezett: Seres Vanda (6.b)
IX. helyezett: Tóth Ambrus (6.b)
Felkészítő tanárok: Tarjányi Csilla, Verebné Vadkerti Krisztina
- CURIE KÖRNYEZETVÉDELMI EMLÉKVERSENY KÖRZETI DÖNTŐ
3-4. évfolyam:
XIV. helyezett: Szabó Árpád, Szabó Zsombor, Sárkány Elizabet
XX. helyezett: Rózsa Kornél, Tóth Dániel, Páli Patrik
5-6. évfolyamon:
IV. helyezett: Farkas Péter, Pozsár Dávid, Seres Vanda
V. helyezett: Fábián Evelin, Szekeres Zsófia, Ócsai Miklós
VIII. helyezett: Sárói-Szabó Janka, Terbe Zsuzsanna, Valkovics Petra
IX. helyezett (megosztott): Karádi Attila, Simon Tamás, Tóth Ambrus, Fricska Balázs, Juhász Bálint, Rácz Martin
7-8. évfolyamon:
VI. helyezett: Bakó Liza, Földi Kitti, Tulkán Gitta
XI. helyezett: Brimo Milad, Budai József Bendegúz, Nagy Bence
Felkészítő tanárok: Lakihegyiné Bakró Mónika, Tarjányi Csilla, Verebné Vadkerti Krisztina
- CURIE KÉMIA EMLÉKVERSENY KÖRZETI DÖNTŐ – 8. ÉVFOLYAM
VII. helyezett: Sárkány Marcell
Felkészítő nevelő: Somkuti Judit
- BENDEGÚZ NYELVÉSZ LEVELEZŐ VERSENY MEGYEI DÖNTŐ
Tantárgy: magyar nyelvtan
- évfolyamon:
VII. helyezett: Horváth Emma
Felkészítő tanár: Gyenesné Mészáros Edit