A Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikuma Petőfi és családja, vállalkozói karrier a reformkorban, és amit ebből tanulhatunk címmel indított háromfordulós gazdaságtörténeti vetélkedősorozatot Bács-Kiskun vármegye általános és középiskolás tanulói számára. Az első két forduló színvonalas, sokrétű feladatainak megoldása után kategóriánként 4-4 csapat jutott a döntőben. Iskolánkból a 7.b osztályos Virágok csapata jutott be a záró próbatételre, ahol harmadik helyezést értek el. Külön dicséret illeti őket, hiszen egy héttel kevesebb felkészülési idő állt rendelkezésükre az erdélyi kirándulás miatt. Büszkeséggel tölt el minket, hogy Kiskunfélegyházát egyedül a mi csapatunk képviselte ezen a nemes megmérettetésen.

Csapattagok: Bakró Jázmin, Sallai Anita, Tarjányi Tamara

Felkészítő tanár: Czigányné Forgó Zsuzsanna

A versennyel kapcsolatban további információk találhatóak az alábbi linken: