Iskolánk diákjai sikeresen szerepeltek a Tiszaalpári Kistérségi Természetismereti Versenyen, amely két részből állt.

Az első egy levelezős forduló, ennek eredménye alapján kategóriánként hat csapatot hívtak meg a döntőbe. Iskolánkat négy csapat képviselte május 26-án a Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskolában. A színvonalas és nagyon sokféle feladattípust tartalmazó verseny végén az alábbi eredmények születtek:

I. kategória (3-4. évfolyam)

4. helyezést ért el a 3.a osztály csapata: Bátori Léna, Kisgyőri Sára, Szalkay Dominik, Vincze Ákos

Felkészítő nevelő: Losonczi Judit

II. kategória (5-6. évfolyam)

2. helyezést ért el a 6.b osztály csapata: Balizs Emma, Berényi Máté, Cseri Lotti, Szunyi Laura

Felkészítő nevelő: Somkuti Judit

4. helyezést ért el a 6.a osztály csapata: Nagy Jázmin, Seres Dorina, Trója Barbara, Varga Eliána

Felkészítő nevelő: Somkuti Judit

III. kategória (7-8. évfolyam)

6. helyezést ért el a 7.a osztály csapata: Fehér Dániel, Jancsó Jázmin, Keresztesi Léna, Sárói-Szabó Hetti

Felkészítő nevelő: Somkuti Judit

Gratulálunk a szép eredményhez!