Tisztelt Szülő, tisztelt Adózó Állampolgár!

Adóbevallása alkalmával ebben az évben is rendelkezhet adója 2*1%-ról.

Iskolai alapítványunk, az „Összefogás a Dózsás Gyermekekért Alapítvány” rendelkezik azokkal a feltételekkel, amelyek lehetőséget biztosítanak a felajánlott 1% fogadására. Amennyiben Ön úgy dönt, hogy támogatja iskolai alapítványunkat (adószám: 18340600-1-03), kérjük jelölje meg ezt 1%-os nyilatkozata kitöltésekor.

Alapítványunk kizárólag az idejáró tanulók oktatási eszközeinek fejlesztésére, a korszerű oktatási feltételek, a gyerekek oktatási körülményeinek fejlesztésére szolgál, más célokra az alapítvány pénzeszközei nem használhatóak.

Ezúton köszönjük mindazoknak, akik az előző évben is alapítványunk javára rendelkeztek 1 %-ukról!

Amennyiben családjukban vagy ismeretségi körükben lennének olyan adózók, akik kedvezményezettként a mi alapítványunkat jelölnék meg, azt előre is köszönjük!

Ha nem csak adója 1 %-ával szeretné támogatni iskolánkat, akkor szívesen fogadunk a bankszámlaszámra történő átutalásokat is. A megjegyzés rovatba kérjük, írja be „adomány”!

Számlaszám: K&H Bank Zrt. 10400638-50526882-71541004

Támogatásukat előre is köszönjük!