Az idei tanévben is megrendezésre került a Halloweeni Tökfaragás a Dózsában 2017. október 24-én.

Az iskolai mulatságon alsós és felsős diákok egyaránt részt vehettek rajzszakköri keretek között. Bárkinek lehetősége volt beöltözésre, dekoráció- és halloweeni cukorkakészítésre, és természetesen tökfaragásra. Hosszas munka után négy diák (Kovács Norbert, Kurucsai Réka, Farkas Péter, Fehér Dániel) készítette el a faragott jelképet Szunyiné Kis Anita tanárnő irányításával. Tapasztalataink alapján a kicsik nagyobb lelkesedéssel öltöztek be, míg a felsősök nagyobb érdeklődést mutattak a faragás iránt. A rendhagyó szakkört jó programok, kötetlenség, és az ünnephez kapcsolódó zenei aláfestés kísérte, mely megidézte bennünk Halloween hangulatát.

Farkas Péter 8. a osztályos és Kurucsai Réka 8. b osztályos tanuló írása