A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium által rendezett „Istálló-kiállítás” címmel meghirdetett pályázatra igen sok, 56 db munka érkezett iskolánkból.

A következő tanulók értek el helyezéseket:

• Kovács Klaudia 4.b osztályos tanuló II. hely „Társam a ló”, alsó tagozat kategóriában.
  • Dorogi Sára 6.a osztályos tanuló III. hely „Kedvenc háziállatom”,felső tagozat kategóriában.
  • Farkas Péter 8.a osztályos tanuló I. hely „Óvjuk a környezetet”, felső tagozat kategóriában.
  • Simon Tamás 8.b osztályos tanuló III. hely „Óvjuk a környezetet”, felső tagozat kategóriában.

A tanulók a díjat 2017. szeptember 30-án vehették át az iskola tangazdaságában a 4. MEZGÉ PIKNIK rendezvényen. Minden egyes pályamű kiállításra került a tangazdaságban.

Az I. helyezést elért tanulót, osztályát és osztályfőnökét vendégül látják a tangazdaságban.
A II. és III. helyezett ajándékcsomagot kapott.